Suto zastawiane stoły, staropolskie dania i niesamowita atmosfera. Jednego możecie być pewni: kiedy raz traficie do Baby Jagi, to na kolejną wizytę w karczmie nie trzeba będzie was namawiać.

Do karczmy jedziemy z Radomia zaledwie dziesięć minut. Kilka kilometrów od miasta, przy trasie do Lublina stoi oryginalny drewniany budynek. Uwagę przyciąga natychmiast wspaniały trzcinowy dach. Trudno, choć na chwile, nie zboczyć nieco z obranej trasy i nie wstąpić tu na prawdziwy staropolski obiad. W środku karczmy ustawiono drewniane ciężkie stoły, ławy i krzesła. W każdym rogu… Baba Jaga. Na ścianach karczmy zawieszono portrety czarownic, pod sufit trafiły natomiast miotły.

Kuchnia w karczmie oferuje najprawdziwsze staropolskie potrawy. W karczmie trudno szukać porcelanowych talerzy. Ogromne porcje podaje się jedynie w glinianych misach i talerzach.

Do Baby Jagi przyjeżdżają całe rodziny. Warto tutaj zajrzeć nie tylko po to, żeby spróbować znakomitych potraw, ale też żeby odpocząć. Z tyłu karczmy znajduje się ogród i rzeczka. To miejsce szczególnie upodobały sobie dzieci. Specjalnie dla maluchów ustawiono tu ogrodzony plac zabaw, a wewnątrz  karczmy znajduje się kącik dla naszych pociech. Natomiast dorośli mogą odpoczywać przy ogrodowych stolikach z parasolami. Na parkingu każdego dnia stoi mnóstwo samochodów. To znak, że kuchnia jest tu znakomita i Baba Jaga przynosi szczęście.

Rezerwacje i zamówienia prosimy kierować pod nr telefonu 515 010 111.

Rezerwacje na soboty, niedziele i święta przyjmujemy tylko na miejscu.

Restauracja czynna jest codziennie od 7.00 do 23.00 – serdecznie zapraszamy!

KARCZMA BABA JAGA
Kuczki Kolonia 71
26-634 GÓZD
tel. 515 010 111
biuro@karczmababajaga.pl